| elisxnasa a întrebat:

Serios acum, are cineva o idee despre cum iti lua unban pe Fortnite? (DAU FUNDA!) Am incercat un hack dar nu a mers si cred ca nu am indepartat fisierele lui in totalitate pentru ca a doua zi am primit ban.
(HWID BAN)
Dar daca e un spoofer sau ceva sa si mearga.
Multumesc anticipat.

1 răspuns:
| Dawaker a răspuns:

Daca ai luat ban, iti spun eu sigur ca ai luat pe buna dreptate, si fara nici o indoiala sa nu fi facut ceva interzis regulamentelor lor, si daca era sa fi fost banat fara nici un motiv, in 24h primea-i unban, eu zic sa ramai cu bani, nimeni nu intereseaza daca tu joci cu hack si iti meriti soarta, Multumesc.