| Dragonisgaby a întrebat:

Servus TPU cineva m-a rugat sa ii fac un CD cu jocuri pentru copi (persoana respectiva are o fata care are 5 ani) si nu stiu ce sa ii bag adica... de unde sa stiu... si ma intreb daca imi puteti spune ce jocuri ar trebui sau. asa pentru fete de 5 ani (posibil si un site de unde sa descarc a fi grozav ) oricum astept raspuns mersi.

2 răspunsuri:
| RADU266 a răspuns:

Cauta piticlic poate ii place e bun pentru logica etc.cauta pe google piticlic poate gasesti ceva.

| Scurtel a răspuns:

Daca ai cont pe file list, iti pot da eu link cu jocuri educative, etc.