| ZerroCool a întrebat:

Servus,uitati am o mare problema in legatura cu un joc(CABAL Online Europe) imi da o eroare"file not fount or corrupt" ce sa fac? e de la windows?
daca vreti asta imi scrie la eroare "c\program files\games-masters.com\cabal online(Europe)\.\cabalmain.exe" nu stiu ce sa fac sunt disperat dau funda please... vreau rasp. bune sau sfaturi cu logica nu doar ca sa ne aflam in treaba...Multumesc anticipat

1 răspuns:
| MysteryMen a răspuns:

Nu iti gaseste fisierul acela din C. Incearca sa instalezi din nou jocul