| TheGrayWolf21 a întrebat:

Sigur Ubisoft nu va mai face un Assassin's Creed? M-am indragostit de aceasta serie si am terminat pe fiecare (Assassin's Creed, Assassin's Creed 2, Assassin's Creed:Brothood, Assassin's Creed Revelation)cu atata curiozitate si fascinatie de 3 ori, stiu si povestea pe derost, nu asta conteaza, vreau sa stiu daca Ubisoft s-a oprit la Assassin's Creed Revelation, sau este doar un zvon.Chiar imi place seria si as plati si 100 de milioane ca sa mai faca unul.
Funda celui care stie exact si imi da un site (eventual al Ubisoft)unde scrie, ca sa ma conving.

1 răspuns:
| lpavel a răspuns:

Au iesit o gramada de atunci iar acum in toamna urmeaza sa iasa A.C. Odyssey! happy