| Oprea_Valentin_1997 a întrebat:

Sistem IT MYRIA LIVE V34, Intel Core i3-4160 3.6GHz, 6GB, 1TB, nVIDIA GeForce GT 730 2GB DDR3.Ce parere aveti se merita pentru gaming. P.S dau funda.

Răspuns Câştigător
| raresfcsb123 a răspuns:

Da, pentru ca are un proccesor foarte bun, apoi de placa video ce sa mai zic, multi rami! E perfect!

7 răspunsuri:
| VladyXR a răspuns:

PC "PALETA" te astepti sa joci jocurile? gt 730 e foarte slab, r7 250 il bate fara probleme.

| Oprea_Valentin_1997 explică (pentru VladyXR):

De ce spui cai slab are cineva duce watch dogs si call of duty ghost fara peobleme

| VladyXR a răspuns (pentru Oprea_Valentin_1997):

Duce dar la frame-uri maxim fps 25-30 Gta 5, placa te strica.

| Oprea_Valentin_1997 explică (pentru VladyXR):

Il dau la lowe

| VladyXR a răspuns (pentru Oprea_Valentin_1997):

In orice caz va fi bine

| Costache_Adi_Eduard_2000 a răspuns:

Eu am acest calculator.Il detin de 2luni si sunt foarte multumit de el.Merge perfect Sleeping Dogs si Minecraft 1.8.7 atinge fara vsync si graphics fast cam 250fps si cand ma uit la nori este 330fps.Si The Forest 0.18c cu 128x720 si toate pe low cam 40fps.