| sefu_7575 a întrebat:

[skz categoria ] vreau niste jocuri pc cu avioane, elicoptere dar sa fie simulatoare, nu prea as vrea din astea cu avioane militare de preferat avioane de pasageri..de genu acesta si configuratia pc este : CPU: 1. 5 mhz, RAM:1 gb, placa video : 128...astept raspunsurile voastre... dau FUNDAA

3 răspunsuri:
| Sean a răspuns:

Microsoft Flight Simulator

| ningeago a răspuns:

Daca sti ceva nume de jocuri PC cu avioane le poti cauta pe iso hunts ca acolo gasesti orice joc vrei tu full

| iulica112 a răspuns:

Ba frate..nu stiu sa zic...cauta si tu pe youtube...descurcate ca de aia esti baiat marewinking laughing