| LoLzZoR a întrebat:

Slaut, TPU.
Joc un metin pe care pentru monede in ItemShop trebuie sa votezi pe un site dar acesta are o limita si poti vota odata la 12h exista vreo modalitate prin care am putea sa votez nelimitat si sa imi vina si monedele.
Mersi + Funda

1 răspuns:
| S8N a răspuns:

Nu stiu sigur daca merge, dar ai incercat sa folosesti VPN-uri? VPN-ul iti schimba adresa IP vazuta pe site-uri, si in acest fel poti sa te deconectezi de pe VPN si sa te re-conectezi ca sa ai un IP nou, si sa tot votezi. Dar asta depinde de site. Daca site-ul respectiv nu lasa username-ul sa voteze in timpul respectiv atunci metoda nu e de folos, dar daca votul este inregistrat pe adresa IP atunci poti. Eu recomand VPN-ul numit "CyberGhost". E facut de romani si merge foarte bine.