| IAmAnonim a întrebat:

Slaut TPU! nu mai pot de plictiseala am jucat incontinu combat arms toate servarele si vreau alte shooter jocuri single player sau chiar si multiplayer(nu cs 1.6,source) eu am un sistem vechi dar sunt gamer inrait :

-amd sempron 2400+ 1.8ghz

-rami:768 mb

-placa video ati radeon 9200 series 128 mb

dau funda

ps.: va rog nu imi spuneti ca ar trebui sa-mi iau alt pc eu sunt foarte serios.bye

1 răspuns:
| 98Enigma a răspuns:

Incerca call of duty 1 si 2, Medal of Honot pacific assault (sa dai setarile pe low ), SWAT 4, Battlefield 2(si aici sa le dai pe low), Soldiaer of Fourtune