| ToT3U a întrebat:

SLL TPU big grin Unde bag cfg de la CS FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Magnifico a răspuns:

Salut!

Copii fisierul.cfg in fodlerul jocului ( Counter-Strike) / cstrike urmand ca cand intri in CS sa apesi pe consola "~" (butonul de langa TAB si 1) si sa tastezi "exec nume.cfg" (fara ghilimele, iar numele reprezinta denumirea fisierului).

Exemplu: exec ToT3U.cfg

Bafta!

2 răspunsuri:
| xToTheZx a răspuns:

Salut intrii in folderul in care ai jocul Counter Strike si bagi cfg-ul in folderul cstrike. Sper ca te-am ajutat. Bafta!

| KHABUL a răspuns:

Unde ai intalat cs --> cstrike -dai paste akl si apoi intri un cs --> consola (se deschide consola de ~ sau ` ) si scrii " exec nume.cfg (unde nume=numele cfg) EX: exec pgl.cfg FUNDA?