| anonim_4396 a întrebat:

Spuneti ce jocuri pc stiti da sa fie jocuri mai noi?

Răspuns Câştigător
| SuntRomânDeTreabă a răspuns:

Wolfteam
4story
battlefield
team fortres2
maestia online
microvolts
fifa 07, 08, 10, 11, 12
neghioburs from hell 1, 2
pet socer
pet racer
zu online
rapllez
s4league,everquest,atlantica online, talisman online, maplestory, mixmaster, farmera, transformice, alldols online, black shot, castle of heroes, battle field 1, 2, 3, cabal, perfect world, crime craft, rapplez, mu online, ran online, rekuiem, damoria, dofus, dragonica, fable, fiesta online, florensia, star strek, sims, 1, 2, 3, grand fantastia, hero online, lineage 2, aion, kings age

2 răspunsuri:
| daassh a răspuns:

Eu recomand Time Shift.

| Luci1988 a răspuns:

Mafia 2, Gta 4, Syndicate, Max Payne, Far Cry 3, Mass Efect 3, Diablo 3... Funa pls.