| Razvan_Aly_1996 a întrebat:

Spuneti-mi ce jocuri jucati online orice gen. Cel mai bun primeste funda.

13 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

War Thunder, World of Tanks, Tribes: Ascend, in curind poate imi fac ceva timp si de PlanetSide 2.

| SuperSaiyan4 a răspuns:

Joc Team Fortress 2 pe Steam.

| MikeZG a răspuns:

League of Legends, World of Warcraft Cataclysm si NFS World

| gAbY4Fun1 a răspuns:

Assassin's creed e super poti sa vezi si videoclipuri.Incearca-le pe toate

| SuperSaiyan4 a răspuns (pentru gAbY4Fun1):

Unde joci tu Assassin's creed online?

| gAbY4Fun1 a răspuns (pentru gAbY4Fun1):

SCZ am uitat ca ai zis online dar in cazul asta Bloons tower defense

| YoisNoLife a răspuns:

Aion si getamped 2 dar astea sunt mmo poate iti plac

| AdelinB22 a răspuns:

Pai uite cateva jocuri. Dar depinde daca poti sa le rulezi.Ca sa verifici incearca aici http://www.systemrequirementslab.com/cyri
Aici sunt cateva jocuri offline dar sun super. Sper sa iti mearga:
Dragon Age Origins
Dragon Age 2
Darksiders 1
Darksiders 2
Assasin's Creed Brotherhood
Prototype 2
Prototype 1
Jocuri online:
Champions online
Dc Universe Online
World of Warcraft
Minecraft- poti sa joci si multiplayer si singleplayer
Aion
4Story
Cabal
Flatout 2
NFS Most Wanted
Lineage 2
LoL
NFS World
etc... Sunt multe.Eu am enumerat doar o mica parte. Sper ca te-am ajutat.:)

| Sinhd a răspuns:

Saszombiasault 3

| danidover a răspuns:

Incearca MU online orce sezon sunt vreo 7, metin privat sau ro.
Eu tas recomanda MU e super

| Anonyumus a răspuns:

NFS World

| Mollort a răspuns:

Guild Wars 2, World of Warcraft, Minecraft, Cs 1.6, Warcraft III, Serious Sam 3, 4Story(Ro sau Global), Call of Duty Modern Warfare I, II, III, Black Ops I, II. Sper ca te-am ajutat.