| XxXBooSSuLXxX a întrebat:

Spuneti-mi niste jocuri cu masini (in afara de nfs)dar pentru un pc putin mai slab! Cele mai multe raspunsuri fundita! Multumesc!

Răspuns Câştigător
| MihaiDian a răspuns:

Street Regal Racing incearca si koopman o zis in afara de nfs incearca jocul asta e cu masini su cu calculator slabut sper ca te-am ajutat dar jocul are multe versiuni ale sale asa ca unele au masini mai faine iar unele masini vechi. Sper ca te-am ajutat. Funda?

5 răspunsuri:
| koopman a răspuns:

Need For Speed Most Wanted.
Need For Speed Hot Pursuit 2.
Need For Speed Carbon.

| Jipa95 a răspuns:

Salut! Intra pe site-ul : http://games.gamepressure.com/ ai toate jocurile din lume acolo, inclusiv orice cu masini de unde iti poti alege!
Bft!

| strike118 a răspuns:

Burnout sau 18 Wheels of Steel ( e cu camioane )

| MihaiDian a răspuns:

Incearca street regal racing dar sunt mai multe versiuni unele cu masini mai faine si unele cu masini mai vechi sau asa ceva. Funda?