| americanu00334567 a întrebat:

Spuneti-mi niste jocuri de exemplu adventure quest world(aqw) de gen magician razboinici ca un fel de metin dar fara download pe net multiplayer DAR fara repet fara impuscaturi cu pusti pistoale etc NU IMI PLAC bleah mie imi plac cu magicieni cu puteri si cu aventura

Răspuns Câştigător
| andrey300 a răspuns:

Incearca serverul privat de aqw http://augoeides.org/ incearca si epic duel, hero smash, acum ( fara w ), mech quest si serood dongeon sper ca am fost de ajutor! :)

1 răspuns: