| victor666 a întrebat:

Spuneti-mi niste jocuri faine ca,counter strike 1.6 .FUNDA!

4 răspunsuri:
| WhiteShadow238 a răspuns:

Call Of Duty Modern Warfare 2 multiplayer mai nou este Call Of Duty Modern Warfare 3 care are cerinte un pic mai mari dar la Call Of Duty MW2 sunt mai mici si merge mai bine big grin
Mai este si Portal si Portal II sau Crysis sau Crysis II deci toate is FPS ( ce inseamna FPS? First Person Shooter ) super tari jocurile si trebuie incercate daca vrei sa te distrezi big grin laughing
(FUNDA? big grin)

| victor666 explică (pentru WhiteShadow238):

Auzi,te rog frumos daca nu te dernajez, imi dai si mie un link de download la call of duty 2 sau MW2?

| tinpoi a răspuns:

NFS Most Wanted, GTA san andreas.(Cele mai tari jocuri sunt GTA, NFS, CS-u si metin-u e mai in spate putin.(Astea sunt primele cele mai tari. PAREREA Mea

| Dren1 a răspuns:

Incearca Fifa sau shaun white skatebording sau borderlands