| Anonymm1597 a întrebat:

Spuneti-mi niste servere private de metin2 la care la lvl 99 sau lvl 127 esti gm da ceva fain in care cresti repede si faci bani repede.Raspunsul cel mai bun, adica metinul cel mai bun si care respecta cerintele FUNDA+VOT(nu serverului voua FUNDA+VOT)

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

(acesta este http://pvp-metin2.no-ip.info/acasa.html pvp lev tot ce vr iti da la inceput!) iar acesta este GM mode http://destromt2.weebly.com/ Doar ca este pe hamachi cel GM mode oricum e super tare! BFT

| alinushuorga a răspuns:

Hammer metin2 e pvp e tare ai lvl 98 la inceput...te duci la una si te face 118 mai dai pe ea te face 120 si ai multe kinguri, otele, arme 2011...skiluri p

| Edy_9708 a răspuns:

Pai stiu eu unul doar ca la lv 127 pentru ca ai facut leval maxim iti da bann dar in rest e super toate la magazin sunt cu 0 yang si sunt +9 ...metinul se numeste oriental mt2 si saitul este asta orientalmt2.servegame.com

| Edy_9708 a răspuns:

Buna stiu un metin care la lv 127 ca ai facut leval maxim iti da cadou bann dar toate la magazin sunt cu 0 yangsi cresti foarte repede e o mapa noua care poti intra in ea doar la 105... uite siteul...orientalmt2.servegame.com