| anonim_4396 a întrebat:

Spuneti-mi si mie servere private de metin2 in romana care sa fie ca si Tim. Doar ca sa cresti putin mai repede si sa faci bani mai usor.Dar sa nu iti dea itemele pe degeaba.Sa trebuiasca sa le faci singur.Dau

4 răspunsuri:
| AndreeeexD a răspuns:

Metin2 HotStyle puppy dog eyes

| aladeieri a răspuns:

European metin2 ai tot ce vrei la shop cu 1 yang

| aladeieri a răspuns (pentru aladeieri):

Pe HotStyle am jucat la inceput a fost frumos dupa ceva vreme a inceput cu moduri asa ca e varza metinu ala

| YoloWTF a răspuns:

Metin2 Impact. Lv max 99 nu sunt bonusuri speciale, nu sunt moduri, iti evoluezi singur armurile, armura max este beta si arma la fel. Sper ca o sa iti placa.big grin