| raizoguard a întrebat:

Spuneti-mi servere asemanatoare acestui server "Jb.Lunetistii.Ro / Jb.DynamicSpace.Ro " cand le detinea RoCoFeLu...
Daca ati jucat pe aceste servere inainte sa se inchida spuneti-mi daca stiti servere asemanatoare

3 răspunsuri:
| fabianburdea a răspuns:

Jb.lunetistii.ro e cel mai fain la 11 seara e party faci se vrei tu sa injur te toate am avut admin eu la 50 de ore iei admin usor daca ai citit regulamentul si stii sa-l faci si eu zic sa joci jb.lunetistii.ro e cel mai tare servere romanesc

| fabianburdea a răspuns:

Jb.lunetistii.ro e cel mai tare server

| EdiEduard a răspuns:

Salut, intra pe jb.destinysv.ro te asteptam pe server sau pe comunitatea noastra http://destinysv.ro/forum/