| Levelstar a întrebat:

Spuneti-mi si mi-e va rog frumos cum se da sut cu efect la fifa 07 si alte scheme pe care le stiti voi

Răspuns Câştigător
| nda a răspuns:

Schemele alea nu-si prea au rostul in joc pentru ca nu te ajuta la nimic; ma refer la driblingurile alea complicate.
Cel mai important e sa stii sa sutezi bine.
Pentru un sut plasat/cu efect trebuie sa tii apasat pe Z cand sutezi.
Ca sa sutezi foarte puternic trebuie sa sutezi din sprint si tinand apasat C.
Uite un tutorial pentru schemele alea complicate http://www.youtube.com/watch?v=-m4V5VzJJjo

1 răspuns:
| Levelstar explică:

Dau funda