| Burducea_George_1999 a întrebat:

Spuneti-mi si mie cum dau gol LA FIFA 07 din lovitura libera adica niste scheme cum ar fi Q+D va rog ca am nevoie orice schema in afara de Q+D SAU D de exemplu cum as putea sa dau cu efect sau alte scheme din lovitura libera dar sa dau gol va rog trebuie sa fie alte scheme

Răspuns Câştigător
| TheLiferRrR a răspuns:

Salut! Daca vrei sa dai cu efect incearca sa ti apasat pe Shift si sa dai din sageti in ce parte vrei sa se duca si apoi pe D. Sper ca m-am facut inteles : Shift+()+D. Mai clar de atat nu pot! Bafta.

| Burducea_George_1999 explică (pentru TheLiferRrR):

Ce inseamna () parantezele inseamna sa getile

| TheLiferRrR a răspuns (pentru Burducea_George_1999):

Da sunt sagetile, pusesem si sagetile dar se pare ca nu au fost postate. Infine ai inteles. Bafta!