| Gicutzu23 a întrebat:

Spuneti-mi si mie ce jocuri as putea juca pe acest pc si cam cat costa un procesor bunicel happy

Intel(R) Celeron(R) CPU 3.06 GHz

1024MB RAM

si un ATI RADEON 9550 de 256...

Cred ca astea sunt cele mai importante. deci as vrea si eu niste jocuri frumoase... cat mai multe daca se poate happy

P.S: Vreau si un raspuns la treaba cu procesoru happy. SI sa nu imi raspundeti doar la procesor as dori si niste jocuri big grin

1 răspuns:
| KodrutZ a răspuns:

Calculatorul asta era unul bun pentru jocuri in 2003-2005. Nu are sens sa schimbi nimic la el. Joaca jocuri de prin 2007-2008 maxim si cu asta basta. Poti incepe cu Doom 3. . happy