| Gicutzu23 a întrebat:

Spuneti-mi si mie ce jocuri as putea juca pe acest pc si cam cat costa un procesor bunicel happy

Intel(R) Celeron(R) CPU 3.06 GHz

1024MB RAM

si un ATI RADEON 9550 de 256...

Cred ca astea sunt cele mai importante. deci as vrea si eu niste jocuri frumoase... cat mai multe daca se poate happy

P.S: Vreau si un raspuns la treaba cu procesoru. SI sa nu imi raspundeti doar la procesor as dori si niste jocuri big grin

Răspuns Câştigător
| XperiaSP a răspuns:

Salut. Tie ti-ar merge lejer aceste jocuri: Gears of war, call of duty 4 : modern warfare, just cause, euro truck simulator, max payne 1, 2, far cry, poate si far cry 2 la low settings, The elder scrolls 4 oblivion, bridge constructor, el matador (ceva in gen far cry combinat cu max payne), gta san andreas, gta vice city, seria metin2, 4story, seria world of warcraft, nfs underground 2, nfs most wanted, Seria fifa pana la fifa 09(cred ca iti merge fifa 09), mass effect, lost planet, F.E.A.R, F.E.A.R 2, Tom Clancy's HAWX, Test driver unlimited, Call Of Duty Modern Warfare 2, Need For Speed Pro Street, Driver San Francisco, Crysis, te mai poti interesa si tu pe youtube. Sunt multe video-uri cu subiectul acesta. Sper ca te-am ajutat. Bafta!

1 răspuns:
| XperiaSP a răspuns:

A, da. Am uitat de pretul procesorului. Un Intel core 2 duo e8400 (2x3.0 ghz) second hand pe okazii e cam 1 milion.