| Husky21 a întrebat:

Buna Ziua TPU!

As vrea sa stiu si eu ce jocuri pot juca pe calculatorul meu ::

Processor "Intel(R) Celeron(R) CPU 3.06 GHz

Memory " 1024MB oF raM

Chip type " ATI RADEON 9550 AGP (0x4153)

Video Memory " 256.0 MB

Răspuns Câştigător
| razvyaga a răspuns:

Da cred ca poti. Cauta ce jocuri vrei si vezi ca mai jos gasesti un chestionar care iti da toate componentele de la toate pc si il cauti pe ale tale si vezi daca iti merg.

| Husky21 explică (pentru razvyaga):

Ms mult pentru ca ai fost si singuru care m-a ajutat deci Mzz foarte mult daca as fi putut ti-as fi dat mai multe funde big grin

| razvyaga a răspuns (pentru Husky21):

Cu placere.

6 răspunsuri:
| razvyaga a răspuns:

Iti merg cam toate jocurile pana in anul 2008-2009.

| Husky21 explică (pentru razvyaga):

Imi poti da u o lista? TEROOG

| razvyaga a răspuns (pentru Husky21):

O lista de jocuri? Uite aici din anii 2009-2008 si poti cauta si tu. Din 2008 http://www.game-debate.com/games/index.php?year=2008. Din 2009 http://www.game-debate.com/games/index.php?year=2009

| Husky21 explică (pentru razvyaga):

Da dar nu imi merg toate De exemplu assasin creed 1 imi merge?