| Mystyk a întrebat:

Spuneti-mi si mie niste jocuri care sa mearga pe un pc cu placa 128 mb NVIDIA GeForce FX5200; 758 rami ddr1; procesor Intel de 1, 8 ghz.
Nu conteaza de ce gen sunt jocurile, orice in afara de gta, cs si nfs.

3 răspunsuri:
| cornel97 a răspuns:

Vreau sa joc si eu drakensang online dar imi da o eroare

computerul meu are:
CPU: Intel Celoron (R) 2.40 GHz
RAM: 1 GB
VGA: nVidia FX 5200 - 128 MB

Eroare suna cam asa:

" This Graphicsadapter doesn't support shader model 2. b or higher
Thread: GraphicInterface Thread "

Din cate stiu eu e de la grafica, dar as vrea sa ma ajutati cum sa fac sa imi mearga

| MitzaxD a răspuns:

Conquer online co.91.com;
Eudemons online eo.91.com;
Air Rivals www.airrivals.net;
Drakensang Online (direct pe browser) www.drakensang-online.ro;
...si poti sa mai cauti alte jocuri pe browser...
sper ca te-am ajutat cu ceva

| MitzaxD a răspuns:

Cateva sugestii: Conquer Online, Eudemons Online, AirRivals...si poti sa mai cauti jocuri de browser...un exemplu foarte bun este Drakensang Online, seamana foarte mult cu diablo, dar se joaca gratis, direct pe browser