| alexfotbalpoli a întrebat:

Spuneti-mi si mie niste jocuri client in afara de metin2, 4story

Răspuns Câştigător
| AlexDaniel7293 a răspuns:

Http://download.chip.eu/ro/SilkRoad_211874.html aici descarci

7 răspunsuri:
| AlexDaniel7293 a răspuns:

Silkroad

| AlexDaniel7293 a răspuns:

Silkroad e bun si ai caine veverita si mai poate sa le faci sa le cada la monstri meteori in cap

| alexfotbalpoli explică (pentru AlexDaniel7293):

We daca imi dai siteul unde sa-mi fac cont la joc si sa-l descarc iti dau tie fundita

| AlexDaniel7293 a răspuns (pentru alexfotbalpoli):

Nu-l am dar il are un prieten si o sa incerc sa-l caut.

| AlexDaniel7293 a răspuns (pentru alexfotbalpoli):

Http://download.chip.eu/ro/silkroad_211874.html s de la silkroad cu s mare si r de la road cu r mare ca nu ma lasa

| adisuper a răspuns:

Ce inseamna "jocuri client"?

| alexfotbalpoli explică (pentru adisuper):

Pai insemna jocuri care se descarca si sunt online