| VirtualKnight a întrebat:

Spuneti-mi si mie niste jocuri misto pe care sa le pot descarca de pe internet fiindca m-am plictisit de Minecraft si Counter-Strike.Cine imi zice cel mai tare joc ia funda (daca se poate si un site de descarcare).

PS = Fara idei gen metin2 sau 4story

Răspuns Câştigător
| Magnifico a răspuns:

Salut!

Mie cel mai mult imi plac jocurile:

-Driver San Francisco (joc cu masini super real,masinile se botesc fain,faci curse, ai marci cunoscute precum Audi, binetley, Lamborghini, Aston Martin, etc.)

-The Lord Of The Rings Conquest (Stapanul inelelor poate ai vazut si filmul imi ta exact ce se intampla acolo)

-The Sims 3 (un simulator al vietii pe care o ducem, esti cu un player pe care il controlezi si de care trebuie sa ai grija, iti cumperi casa, construiesti case, vizitezi vecini/prieteni, etc.)

-Virtual Tennis 4 (joc cu tenis de camp.Ai toate celebritatile acolo de la Nadal, Murray pana la Federrer, Djokovic)

-Pes 2012 (joc cu fotbal foarte realistic scos de cei de la Konami)

-F.E.A.R 3 (joc shooter extrem de reusit, de asemenea este si un pic horror)

-Maifa 2 (joc gen GTA IV doar ca de pin 1960, ai masini din anii aceia,pietonii se imbraca conform stilului vestimentar de atunci,etc)

-Prototype (joc super poti face ce vrei de la batai,distrugeri pana la omoruri,etc.)

-Mount and Blade Fire and Sword (joc medieval in care esti cu un player, iti construesti regat, te casatoresti, ai multe lupte de dus, iti recrutezi oameni, etc.)

-The Elder Scrolls 5 Skyrm (joc medieval putin Sf ai personaje de la troli, magicieni pana la soldati imperiali, etc.)

-Call Of Duty 4 (joc shooter, cel mai frumos este ca il poti juca online cu "GameRanger")

-Saint Row The Third (aceeasi poveste ca si la Mafia 2, jocv asemanator cu L.A Noire, Gta IV, The GodFather 2)

Bafta!