| 1Q a întrebat:

Spuneti mi si mie niste jocuri pe pc online gen mmropg care sunt misto in afara de dota,lol,minecraft, fortnite, metin, ce recomandari aveti?

Răspuns Câştigător
| TrustMeIKnow a răspuns:

Cu svr romanesc... putin cam greu de zis.
Wow freakz, in rest MU, AION, Guild Wars 2 daca gasesti server privat romanesc (cred ca exista romanesti la primele 2, dar GW2 nu cred).
Daca nu sunt servere romanesti atunci trebuie sa fie comunitati romanesti sau... macar guilda cu membrii romani cativa tot trebuie sa fie.
Oricum nu stiu de ce vrei STRICT server romanesc, dupa mine este mai interesant cand dai de oameni din toata lumea, parerea mea.

4 răspunsuri:
| TrustMeIKnow a răspuns:

laughing) Dota/LOL/Fortnite sunt MMORPG mai nou.
WoW, BDO, Revelation Online, MU, Aion, Elder Scrolls Online, seria FF, Guild Wars 1/2. Astea le-am jucat si toate au lucruri care mi-au placut si nu mi-au placut, acum tine de tine daca vrei sa le cumperi pe unele sau sa le joci pe altele.

| 1Q explică (pentru TrustMeIKnow):

Ceva cu server romanesti poti sa imi recomanzi\?

| 1Q explică (pentru TrustMeIKnow):

Voiam ceva online misto pentru pc in genul cum era metin 2 sau samp si de asta voiam cu romani, oricum mersi pentru raspuns

| TrustMeIKnow a răspuns (pentru 1Q):

Cu svr romanesc... putin cam greu de zis.
Wow freakz, in rest MU, AION, Guild Wars 2 daca gasesti server privat romanesc (cred ca exista romanesti la primele 2, dar GW2 nu cred).
Daca nu sunt servere romanesti atunci trebuie sa fie comunitati romanesti sau... macar guilda cu membrii romani cativa tot trebuie sa fie.
Oricum nu stiu de ce vrei STRICT server romanesc, dupa mine este mai interesant cand dai de oameni din toata lumea, parerea mea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Realm Royale e un joc in stilul Fortnite, dar fara construit
http://store.steampowered.com/app/813820/Realm_Royale/