| SoNiCxXx a întrebat:

Spuneti-mi si mie niste jocuri pentru o placa video mai veche 176 MB, pixel shader 1.4; processor 2.4 GHz; 1 G Ram.

P.S: Placa video e Radeon 9250 AGP

2 răspunsuri:
| bogddan4you a răspuns:

Iti merge gta salandreias dar nu super bine dar merge cat de cat gta real 3 gta vaisiti si alte jocuri mai vechi sau poate sa fiu noi dar sa poata sa accepte piesele dela cal bafta

| SoNiCxXx explică (pentru bogddan4you):

Romana frate... e GTA San Andreas GTA 3 real GTA Vice City... si astea le-am jucat deja. voiam mai multe dar de la tine nu ma astept sa primesc ceva mai mult