| Mitzuuu a întrebat:

Spuneti-mi si mie niste jocuri pentru pc, cu masini, daca se poate si cu grafica buna, multumesc anticipat. Dau funda! happy

Răspuns Câştigător
| T7uk a răspuns:

Toca Race Driver(1 si 2), Colin McRae Rally 2005, Ford Racing(2 si 3)

1 răspuns:
| Negative a răspuns:

GTR 2, toata seria...Need For Speed,Euro Truck Simulator, Dirt toata seria, Blur...scrie pe google "can you run it?" iar acolo pe a 2 a linie ai o lista cu jocuri,afli acolo si daca iti merg, si numele, iar apoi pe youtube cauti gameplay.Bafta!