| aditzu4ever a întrebat:

Spuneti-mi si mie niste metine tari cu skillurile schimbate dar sa fie fara hamachi.Dau funa!

Răspuns Câştigător
| IULY991 a răspuns:

Uite un sv tare : http://advance2metin.com/

8 răspunsuri:
| SuntRomânDeTreabă a răspuns:

Scuze ca nu am raspuns la intrebare dar i-a sper sa iti placa numele a∂ιтzυ

| aditzu4ever explică (pentru SuntRomânDeTreabă):

Da este misto
mz

| Capatina_Antonio_1997 a răspuns (pentru aditzu4ever):

Nu e incearca microvolts

| ClauCS99 a răspuns:

Tdl metin.capatina metinu nu e pentru fraieri, fraieri sunt doar cei care zic asta.

| aditzu4ever explică (pentru ClauCS99):

Pai nu stiu din ce cauza cand pornesc clientul imi apare o eroare si zice contunue, retry sau cancel si dau continue intra in client si cand sa se incarce sa intru in joc nu mere

| Capatina_Antonio_1997 a răspuns:

Metin e pentru fraieri incearca jocu MicroVolts asta e mai bun deoarece e cu inpuscaturi

| aditzu4ever explică (pentru Capatina_Antonio_1997):

Nu-mi place MicroVolts am jucat si eu

| darkness4u a răspuns (pentru Capatina_Antonio_1997):

Esti copil ma se scrie impuscaturi!