| Bebitza99 a întrebat:

Spuneti mi si mie niste mmorpguri smechere ca metin2 dar mai multe rase mai multe harti sa fie frumos daca se poate sa fie macar in engleza sau romana multumesc TPU

3 răspunsuri:
| TheSilent a răspuns:

World of Warcraft
Aion
Lineage 2
Runes of Magic
Vindictus
Guildwars 2
Sunt multe cauta ceva de la "mmohut" aia au cele mai multe MMORPG'uri si in genul metinului.

| Bebitza99 explică (pentru TheSilent):

Frate dar world of warcraft trebuie sa il cumpar
?

| TheSilent a răspuns (pentru Bebitza99):

Cel original...dar poti juca World of Warcraft Cataclysm e un fel de privat foarte asemanator cu originalul.
http://wow.freakz.ro/ poftim site'ul... uita-te pe acolo vezi daca iti place ai si link'uri de downloadare acolo.
Bafta!