| IoNu7zZ a întrebat:

Spuneti-mi si mie servare de minecraft rpg/survival

3 răspunsuri:
| Raptorz a răspuns:

Mc.arth

| CosminFIT a răspuns:

Intra pe Minecraft-Romania.com si dai la Servere si iti da acolo.
Sper ca te-am ajutat bafta! Funda?

| Eddutzu a răspuns:

Intra pe serverul 5.9.240.4:25565 e un server foarte tare adminii sunt de treaba si sunt eventuri drop masive la 25/25 player si mai este serverul MC.REVERSE.RO si acela este un server foarte tare si sunt si insule /island iti poti creea propria insula pe care o evoluezi si face levele iar adminii sunt de treabahappy. Fundita?big grin