| ScOrPiOnU10 a întrebat:

Spuneti-mi si mie un jocuri cu inpuscaturi si cu sabi gen : metin, cabal, cantar straic, micro volt, 4stori. va rog seriozitate maxima. dau funda

Răspuns Câştigător
| Nede a răspuns:

Si "4stori" se scrie "4story".invata sa scrii pustiu'

8 răspunsuri:
| Nede a răspuns:

"cantar straic" rolling on the floor)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
cel mai amuzat lucru pe care l'am auzit azi...
incearca sa joci Counter Strike.e marfa rau rolling on the floor)

| ScOrPiOnU10 explică (pentru Nede):

Mama greseste omu un nume de joc si iese repede unu care se da destept.

| ScOrPiOnU10 explică (pentru Nede):

Mama nici profi de romina \ engleza dinta 6 nu erau asa ca tine

| ScOrPiOnU10 explică (pentru Nede):

Ma doare capu de corectarile tale

| Nede a răspuns (pentru ScOrPiOnU10):

1."profi" se scrie cu doi "i". pentru ca e plural
2."romina" se scrie "romana"
3."dinta 6" se scrie "dintr-a 6-a"
nici cu romana nu prea le ai laughing

| ScOrPiOnU10 explică (pentru Nede):

E am trecut si eu cun 7 8

| Nede a răspuns (pentru ScOrPiOnU10):

Si "4stori" se scrie "4story".invata sa scrii pustiu'

| piciucl a răspuns:

Este tot asa o proasta in clasa la mine si e mare gagica, zice ca-i emo; dar la engleza "My name" il citeste asa "mi name"laughing
sau in clasa a 4 a este un tantalau ce zice in loc de "Targul Neamt" spune "Tanarul ne fericit".
Cati analfabeti exista pe lumea asta...

| Daviiiiiid a răspuns (pentru piciucl):

Hmm.nu te supara.dar stii proverbul ala :rade ciobde oala sparta?".ti se cam potrivestehappy.1.Care e legatura dintre stilul de viata emo si engleza?
2."Ne fericit" se scrie de fapt.nefericithappy