| razek98 a întrebat:

Spuneti-mi si mie un metin2 marfa pls ca m-am plictisit si nu stiu ce sa ma joc plsssss :X:Xdau >>fundita::

Răspuns Câştigător
| WWEMan a răspuns:

Metin 2 Supreme, Tiber Mt2, Light mt2, Dark mt 2 mai sunt multe...
daca vrei scrie pe google top 100 metin 2 private servers si gasesti cate vrei. funda?big grin

6 răspunsuri:
| McCrush a răspuns:

Http://metin2blackpearl.servergame.com asta e metinul meu dar se deschide sambata

| Viperk0 a răspuns:

Uite un metin misto :D:http://www.dinamik.ro/mt2gs/
Mai intai fa-ti cont si apoii dai dowload. Funda?:D

| dudu_8964 a răspuns:

World of revenge e soooooper funda?

| redbull_8172 a răspuns:

Appolo mt2 e super

| andreiboss_3183 a răspuns:

Pai uite un server Hammermt2. uite si site www.Hammermt2.servegame.com

| Florin_Enache_1993 a răspuns:

Metin 2 dr