| Boss_Marius_1996 a întrebat:

Spuneti-mi si mie un server zombie cs 1.6 gloante infinite ammo rapid.

2 răspunsuri:
| kar1GaNNN a răspuns:

Salut.

Pai asta ar fi : Zm.Ecila.Ro, cand nu am ce face pe asta joc, imi place si are ammo foarte rapid.

O seara buna!

| FastAndLudicrous7 a răspuns:

Zm.europacs.ro E unul dintre cele mai faine servere de zombie. Un pachet il faci la 200 dmg, deci foarte rapid, iar gloante infinite poti sa iei din shop cu 15 pachete. Cand intri pe server primesti 150 de pachete, ai 2 lm-uri, jet-pack, ai 5 clase de zombie fiecare cu abilitatile sale speciale. Ce e de remarcat e abilititatea drag( de a trace jucatori la tine) cu 10 ammo cand esti zombie. Bafta!