| Nuimicitinumele a întrebat:

Spuneti-mi si mie va rog. Ce jocuri online sa pot juca? As vrea unul gen WOW dar sa fie free. Pentru cei care nu stiu cum e jocul va voi spune niste detalii (ca sa cresti trebuie sa fac misiuni; exista mai multe clase :hunter, rouge "assasin", paladin, mage, warloc, warrior etc; exista 2 tabere de exemplu alianta si hoarda; exista capitale) si mai multe chiestii cine vrea sa afle mai multe despre joc sa caute pe youtube. In fine daca stie cineva un joc de genul asta sa imi spuna. Pentru jocul care o sa imi placa dau funda; P; P

Răspuns Câştigător
| Raul141 a răspuns:

Runes of Magic, Last chaos.astea doua chiar seamana cu wow
Perfect World, Zu online,Dekaron,RFonline, Forsaken World, Jade dinasty, Heroes of Three Kingdom.
Daca mai ai nevoie.sa imi scriiiii big grin

1 răspuns:
| Al3xa97 a răspuns:

Stiu eu metin2 scrii pe google metin2 si dai pe prima optiune iti faci cont si il downloadezi, este de crescut pe lvl de la lvl 1 la lvl 99...Succes![Funditssa]puppy dog eyes vreau si eu unapuppy dog eyes