| sUnCuLiTa a întrebat:

Spuneti-mi si mie va rog niste jocuri pe pc gen assassin creed. FUNDA

3 răspunsuri:
| kingD0G a răspuns:

Seria Prince of Persia
Tron: Evolution

happy

| śŇŇŇiKeŘś a răspuns:

Gen assassins creed cunosc cam putine jocuri, dar eu iti recomand si alte genuri: Dishonored- Un adevarat action-adventure cu atatea optiuni in abordarea situatiilor. Poti sa faci pe ninjalaul sau sa fii Rambo si povestea este influentata de deciziile tale. Cu siguranta acest joc este unul dintre cele mai frumoase ale lui 2012
Hitman absolution- Da, este gen assassins creed.
Witcher 2- Grafica e minunata, Povestea jocului, si se aseamana putin cu assassins creed
TES:Skyrim-Daca nu te-ai jucat acest joc acum e timpul. In opinia mea jocul anului 2011
Far cry 3- Un deliciu vizual si un gameplay super.
Seria mass effect, Dark souls, daca ai ps3 incearca seria Uncharted, Borderlands 2 etc.
Sper sa-ti placa.

| H1H1OGH0S7 a răspuns:

Nu stiu ce-ti place tie dar eu iti sugerez urmatoarele jocuri :
Gta 5
Gta 4
Euro Truck Simulator 2
Led 4 Dead
Call Of Duty 4
Dirt 2
Dirt 3
Tdu2
Driver San Fransisco
Need for Speed Most Wanted 2
Metin2
Counter Strike
Pes 2013 / 2012
Fifa 2013 / 2012
Dead Space 3
Crisys 3
Prototype 2
The Darkness II
F1 2012
WRC 3
Assasin Creed 3
Far Cry 3
Hitman: Abolution
Torchlight 2
Ce ma joc eu happy