| RaduSmecheru10 a întrebat:

Spuneti-mi si mie va rog niste smecherii in metin 2 (cum sa faci iteme+9 si altele...)

2 răspunsuri:
| andreisandu28 a răspuns:

Le faci le dai la fierar daac este+8 o faci+9 si am eu multi hack, hack de lure si fishboot functionabile toatewinkingdar nu le dau pe gretis cine vrea ma anunta prin Mesaj.pa, pa

| BallsofDust a răspuns:

Smecherii sa faci itemele +9 nu am auzit si nici nu cred ca exista dar este hack de asa cevawinking eu nu il stiu dar stiu hack de viteza etc se numeste (mt2 multihack @ by banjo) succes