| cockye a întrebat:

Spuneti-mi site de metin2 in care cresti foarte repede nu ca metin2tim unde te chinui sa cresti. Funda!happy

6 răspunsuri:
| AlexStoica98 a răspuns:

Http://4metin.ro/ fa-ti cont...da-i la servre.si cauta! sunt multe 1000% rate (cresti f.repede si faci bani f.repede.o ora lv 70). funda?

| alexemy00 a răspuns:

Cel mai repede cresti pe metin2 dinamik. Funda happy. Apropo am 10 ani happy

| xSpeedy a răspuns:

Metin2bm daca vrei sa cresti repede du-te si joaca cat mai repede ca s-a dat restart la server si cresti foarte usor si faci bani usor da intr-o luna maxim o sa cresti mai greu si bani o sa ii faci mai greu...metin2TM mai cresti usor hammmer metin2 e full pvp, dar nu stiu daca mai e activ dar mise pare ca da, dar nu poti intra mereu ca mai pica hostu da nu pentru mult timp max. o ora.