| AlexandruM132 a întrebat:

Spuneti-mi va rog adresa si cum se intra in minecraft 1.1 multiplayer?

1 răspuns:
| Darcknes a răspuns:

Http://bfbminecraft.eu/ au download pentru ultima versiune de minecraft, serverul este destul de tare, nu foarte popular dar este bun, este server privat, in concluzie se poate juca si cu versiune piratata cat si cu versiune originala, doar sa iti faci un cont pe forrum la ei si sa faci o cerere de whitelist. Daca ai nevoie neaparat de versiunea 1.1 raspunde-mi la acest mesaj, dar iti recomand ultima versiune sau adus multe imbunatatiri si noutati jocului, si iti recomand sa folosesti ca pachet de texturi Soartex, cauta pe google si vei gasi.