| roket2012 a întrebat:

Spuneti si mie niste jocuri faine.Cel care spune cele mai faine jocuri primeste funda, si inca o intrebare a aparut gta V?

3 răspunsuri:
| Thewitcher a răspuns:

Jocuri tari ar fi o gramada, dar cu n-ai specificat categoria voi zice din fiecare.Mass effect(1, 2,3),Dragon age(Origins, Awakening, 2)Elder scrolls skyrim(Dawnguard, Dragonborn), Assassin's creed(Revelations, 3, etc)The witcher assassins of kings
Sper ca sunt suficiente...O da! Nu nu a aparut GTA V. Apare pe 17 septembrie 2013

| kRoNzTM a răspuns:

Call Of Duty Black Ops2
Call Of Duty MW3
Amnesia
Need For Speed Most Wanted2
FIFA 13
Saints Row 3
Sleeping Dogs
NBA 07
Sims3
Euro Truck Simlulator 2
ETC...

| mihnea01 a răspuns:

Uite aici:-Minecraft
-Plants vs Zombies
-Microvolts
Mai este un joc dragon city pe facebook si gta 5 a aparut.
Funda te rog?