| Mystyk a întrebat:

Spuntei-mi si mie de ce merge bus driver cam in reluare.Am AMD Sempron(tm) 2600+ 1.83,768 mb RAM, placa video: NVIDIA GeForce FX 5200
120 mb.
Dupa cerintile minime si recomandate ar trebui sa mearga perfect. N-am nici un program deschis si totusi merge cam in reluare.De la volan cu pedale nu cred ca e...

Răspuns Câştigător
| Fujito a răspuns:

Placa video din nefericire poate fi cauza. minimum system requirement e doar ca sa testezi si sa vezi cam cum ar fi jocul respectiv, nu se garanteaza ca il poti juca in conditii optime