| Vadim777 a întrebat:

Sslut. Cine imi poate da un sait sau ceva cu care pot sa creez texte care se misca cum arfi Turbo sa apara sa dispara sau sa se miste putin sau culorile sa se miste si sa mearga ca sa-l pot pune ori unde cum arfi in css.

1 răspuns:
| Kövér_Paul_1979 a răspuns:

Http://www.webdesignerdepot.com/2010/01/css-transitions-101/# ar fi un site dar trebuie sa pricepi engleza.Sau linkul urmator:
http://www.1stwebdesigner.com/......tips/.Acum sper ca te-ai referit css si nu la counterstrike...si efectul cu pricina vrei sa il folosesti pe un site. Sper sa iti fie de folos, daca nu cauta pe google "text transitions".