| MisterTheGamer a întrebat:

Cum sa creez un web sait

Răspuns Câştigător
4 răspunsuri:
| 0x11111051 a răspuns:

Foloseste constructorul de sait gratuit uCoz.com De pe un cont se poate de creat mai multe site-uri. La fiecare site iti da un host gratuit de 400 mb.

Este foarte usor in programare. 1 sait l-am creat la 11 ani. Nu trebuie sa platesti nimic, doar daca vrei sa ai mai mult spatiu pe host (pina la 500GB).

Sa ai o zi frumoasa happy

| هوراس a răspuns:

Nu știu de web sait, încearcă web site

Răspuns utilizator avertizat
| LadyMelian a răspuns:

Iti cumperi un domeniu online si creezi site-ul in programe speciale.Sau poti sa platesti o firma de host si design pentru a face ei treaba in locul tau.