| Socaciu_Andrei_1999 a întrebat:

Stie careva ce program de dezarhivare imi trebuie daca descarc de pe android mob.org ca jocurile care au peste 100 de MB vin arhivate si nu merge cu ori ce program acolo zice cu ceva zip da nu gasesc ma poate ajuta cineva dau funda!

2 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Winrar pentru android, unde il poti descarca de aici : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.rbigsoft.easyunrar.lite
Bft!

| StalkerSoul a răspuns:

Dar de ce nu cauti tu numele jocului pe pc, pe google, cu terminatia.apk. exemplu "gta 5. apk", apoi descarci jocul, il copiezi repejor cu cablul de date in telefon si il instalezi.