| neverwinter a întrebat:

Stie cineva cand apare jocul mult asteptat titanfall?
Iar daca a aparut are cineva un link de download? (jocul sa fie in engleza si sa fie full)

Răspuns Câştigător
| SilviaDulcik a răspuns:

Se spune ca o sa apara in primavara.
Oricum nu conteaza cand apare, banuiesc ca nu o sa il cumperi si sincer jocul pare sa fie facut mai mult pentru a se juca online cu mai multi jucatori.

Link de download, engleza, full, esti cam pretentios.

| neverwinter explică (pentru SilviaDulcik):

Nu sunt pretentios ci doar spun ce am de spus. Iar in legatura cu limba am dreptate deoarece sunt sigur ca tie nu ti-ar placea sa joci un joc in chineza de exemplu nu? si oricum nu arung banii pe fereastra pe un joc video big grin il voi descarca de pe internet deoarece e la fel de bun si e si gratis tongue

3 răspunsuri:
| TofanCristi a răspuns:

2014.

| irbis96 a răspuns:

Primavara 2014, o sa vedem unde il gasim atunci.