| paulefter15 a întrebat:

Stie cineva care a jucat Euro Truck Simulator 2 de unde poti cumpara masinile adaugate (Moduri)?

2 răspunsuri:
| Vladut123456 a răspuns:

Deci,daca ai ultima versiune a jocului( sa fie cumparat jocul) si si bagat modul corect(adica sa ai versiunea corespunzatoare) intrii la Truck Dealers si selectezi un dealer, si vei gasi acolo Acces Mod Dealer, si ai acolo modul adaugat.

| Benn12 a răspuns:

Dacă ai Skoda Superb e la Mercedes Benz. La celalalte masini, cred ca sunt la toate "magazinele", daca nu apar, nu merge