| IstrateAdi a întrebat:

Stie cineva care este butonul de Bluethoot la laptop Lenovo G550? va rog

Răspuns Câştigător
| BogdySS a răspuns:

Am cautat putin pe net si vad ca toata lumea are probleme cu activarea bluetooth-ului. Incearca sa apesi tasta FN+F5. Ar trebui sa se activeze bluetooth-ul, sau sa-ti apara o fereastra de unde sa il poti activa. Daca nici asa nu merge, nu cred ca mai ai cum sa-l pornesti. Daca ai mare nevoie de bluetooth iti poti cumpara un adaptor: http://www.emag.ro/......RXA-BTD05U