| V1perDark a întrebat:

Stie cineva ce s-a intamplat cu serverul Metin2 Arena?
A fost deschis pana acum vreo 4 zile apoi nu a mai mers deloc, nici macar site-ul numai functioneaza.
Multumesc anticipathappy

Răspuns Câştigător
| William a răspuns:

Daca nici siteu nu mai merge inseamna ca serverul este inchis.

3 răspunsuri:
| V1perDark explică:

Ma indreptam mai mult spre un jucator care cunoaste staff-ul. Stiu ca sunt destui care cunosc moderatorii serverului.
Oricum iti multumesc pentru raspunsul prompt.

| V1perDark explică:

Nu stii pe nimeni din staff-ul arena sau pe cineva care cunoaste?straight face
Asa vazusem si eu inainte sa se inchida ca cei din arena au promis ca dau drumul la server-ul pvp dar mai mult nu am vazut.

| L3YnAd a răspuns:

Este vorba ca se va redeschide pe 1 septembrie, ziceau ca lucreaza sv pvp... habar nu am sper sa revina cat mai repede, cine mai stie cate ceva il rog sa completeze aici! Multumesc mult! :p