| anonim_4396 a întrebat:

Stie cineva cele mai realiste jocuri?
Adica, ceva sa intri in pielea personajului...cand joci sa stii ca tu esti acel personaj (ceva de genu)!
Va rog mult!

Răspuns Câştigător
| stefan350 a răspuns:

Sunt multe jocuri uite cateva... :
Metin2(Ro,Steel,Iron,Mondial,United,Dream,Shyper etc...)
4Story(Ro,United,3Kingdoms and 1 hero)
Drakensang Online
Dota, Dota 2
League Of Legends(lol)
Black Opps
Call Of Duty
Assasin Creed Black Flag(4) (cand o sa apara)
****! Sper ca te-am ajutat! ****

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu vreau cu impuscaturi...

| Hanzo a răspuns:

Sunt multe jocuri de genu asta si o sa ti le enumar: Call of Duty, Counter Strike, Metin2(ro, sau cauti tu private), league of legends, si atat ca sunt ff multe

| lemoris11 a răspuns:

Pai depinde si ce jocuri iti plac de actiune (impuscaturi) ar fi call of duty.
sau ceva genu cu razboaie sabi cutite na si alte chestii de astea ar fi assassin creed broather hood, revolations, prince of Persia sper ca te-am ajutat

| G4Mme3r a răspuns:

Da sunt cateva :Call of Duty Ghost, Battlefield 4, Cand o sa apara GTA V pana atunci GTA IV, Assasin Creed, Prince of Persia.