| NoMusicNoLife a întrebat:

Plz dati-mi si mie niste site-uri cu jocuri care sunt pe nivele. daca se poate sa fie ceva de genu` asta:

1. sa trebuiasca sa-ti alegi un personaj cu care sa joci.

2. sa aiba un scop precis ( adica sa trebuiasca sa salvezi pe cineva sau sa ajungi la cineva)

3. Daca stiti ceva jocuri de genu Crima din orient expres ( jocul, cine il are stie)

mersi:* funda pentru cel mai fain/faine joc/jocuri. :X

7 răspunsuri:
| sufletzel a răspuns:

Incearca 4Story. Tre sa faci misiuni.

| NoMusicNoLife explică:

In afara de ourworld, pentru ca stiu jocu tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sabi si sandale 2

| vladut91 a răspuns:

1 Sabi si sandale 2
2 Scopul sa ajungi la final ( e pe net)
3 E cu crime si sa omori
4 Daca vresi sa folosesti un hack iti dau eu scrii la nume,., ( virgula punct virgula ) dai pana iti pune 2500 la agiliti si scoti si pui 70 la fiecar
AI MARE GRIJA CA SA MEARGa dupa ce iti pui punctele iti schimbi numele

| ioana999999 a răspuns:

Incearca our world